اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

شما اینجا هستید

خانه

بازدید امام جمعه محترم شهر الوند به همراه فرماندار شهرستان البرزاز اداره ثبت احوال شهرستان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره ثبت احوال البرزدر مورخه 3/10/96 حجت الاسلام والمسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه محترم شهر الوند به همراه جناب دکتر رضا عسگری فرماندار محترم شهرستان البرز به مناسبت سوم دی ماه گرامیداشت روز ملی ثبت احوال از اداره ثبت احوال شهرستان البرز بازدید نمودند.

در این دیدار ایتدا آقای افشار دوست ریاست محترم اداره ثبت احوال البرز با ارائه گزارش درخصوص روند خدمت رسانی به مردم شهرستان و آمار وقایع حیاتی 9 ماهه اخیر سال و روند صدور کارت هوشمند ملی مطالبی ارائه نمودند .همچنین پیشنهاد در خصوص اختصاص زمین به اداره ثبت احوال البرز و بودجه ساخت آن را مطرح و فرماندار محترم نیز در خصوص عملی شدن موضوع در آینده نزدیک قول مساعد دادند.

سپس امام جمعه محترم شهر الوند ضمن تبریک هفته ثبت احوال با ابراز خرسندی از نحوه خدمت رسانی از اداره ثبت احوال البرز از ریاست و کارکنان اداره ثبت احوال البرز تقدیر و تشکر نمودند،همچنین ایشان در خصوص همکاری و اطلاع رسانی در نماز جمعه به همشهریان در خصوص دریافت کارت هوشمند ملی قول مساعد دادند.

فرماندار محترم نیز ضمن تبریک روز ثبت احوال از زحمات کارکنان اداره تقدیر و تشکر نمودند و آرزوی توفیق در خدمت رسانی بیشتر به مردم فهیم شهرستان را داشته و اداره ثبت احوال را از ادارات خوب و خدمت رسان و مجری ثبت وقایع و مرزبان هویت مردم ایران دانستند .

همچنین در این دیدار در خصوص طرح پوشش وقایع حیاتی و بررسی علل طلاق و راهکارهای پیشگیری آن در شهر الوند بحث و تبادل نظر گردید.   

دسترسی سریع

لینکهای مهم

نظرسنجی

نظر شما درباره پایگاه اطلاع رسانی ثبت احوال البرز چیست؟