اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

شما اینجا هستید

خانه

سازمان ثبت احوال عملکرد مثبتی داشته است

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: سازمان ثبت احوال کشور در حوزه کاری خود عملکرد مثبتی داشته است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در دیدار با معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال گفت: سازمان ثبت احوال در راستای اجرای فعالیت های خود مانند ثبت وقایع ولادت، وفات، ازدواج و طلاق در سال های اخیر موفق عمل کرده است.

حجت الاسلام محمد علی نکونام اظهار کرد: نهادینه شدن توسعه همراه با عدالت باید در دستور کار مسوولان قرار گیرد و انتظار این است که توصیه مقام معظم رهبری درباره توسعه همراه با عدالت،در برنامه ریزی مسوولان دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد.

نکونام تاکید کرد: امکانات موجود جوابگوی نیازهای استان نیست اما می توان با برنامه ریزی های دقیق، از امکانات موجود، بهره وری مطلوبتری داشت.

وی تصریح کرد: اگر چه گام های مطلوبی برای توسعه چهارمحال و بختیاری برداشته شده است اما هنوز در بسیاری نقاط این استان و به ویژه در مناطق سخت گذر، محرومیت های زیادی وجود دارد.

در ادامه رییس سازمان ثبت احوال کشور اظهار کرد: شاخص‌های سازمان ثبت احوال هم در سطح کلان و هم در سطح استان‌ها به ویژه در مناطق محروم و کمتر برخوردار قابل قبول بوده است.

سید علیرضا آوایی با اشاره به اینکه ضرورت دارد تا هرچه بیشتر به مناطق کمتر برخوردار رسیدگی شود تصریح کرد: محرومیت باعث به وجود آمدن آسیب‌های شدید اجتماعی در این مناطق می‌‌شود که بازخورد آن در جامعه به مراتب خطرناک‌تر است.

دسترسی سریع

لینکهای مهم

نظرسنجی

نظر شما درباره پایگاه اطلاع رسانی ثبت احوال البرز چیست؟